Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, електрозварник ручного зварювання, термін навчання - 3 роки

Друк

Слюсар з ремонту автомобілів, електрозварник ручного зварювання

Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів - спеціаліст, який готує машину в дорогу.
В автомобільному транспорті професія слюсаря з ремонту колісних транспортних засобів - це професія № 2 після водія, якість і результат роботи якого багато в чому залежить від справності автомобіля.

Щоб автомашина запрацювала, її потрібно зібрати, налагодити, відрегулювати і випробувати, у процесі експлуатації - обслуговувати і ремонтувати. Все це - справа слюсаря з ремонту колісних транспортних засобів. Чим складніша машина, тим вища класифікація слюсаря, і якими б не були досконалими інструменти, завжди буде потрібна людина з "розумними" руками. Тому потреба у спеціалістах з ремонту автомобілів буде постійною і, оволодівши цією професією, можна легко працевлаштуватися на різних автопідприємствах, фірмах автосервісу, автокомбінатах, автопарках "шляхових допомогах", навіть відкрити свою справу. Професія слюсаря вважається престижною. У майбутньому професія збережеться, але в ній відбудуться суттєві зміни. Деякі операції зникнуть, ручна праця зведеться до мінімуму і процес в цілому буде автоматизований. За класифікацією професія слюсаря з ремонту автомобілів відноситься до професій типу "людина - техніка". Предмет праці автослюсаря: автомашина, її агрегати, системи, Слюсар з ремонту автомобілів, електрозварник ручного зварюваннямеханізми, окремі її прилади, а також частини приладів і деталей. Основні операції: розбирання ,ремонт, складання, регулювання, комплексне випробування відповідно до технічних умов експлуатації агрегатів та вузлів автомобілів різних марок. Знаряддя праці: різноманітні ручні інструменти - ключі і викрутки, молотки, пасатижі .вимірювальні пристрої, пневматичне обладнання, стенди, електричні механізми та пристрої тощо. Встановивши причини неполадок, слюсар розбирає і закріплює на своїх місцях, змащує частини, що труться, укладає лінії бортової комунікації. Робота закінчується оформленням необхідної здавальної документації. Праця автослюсарів вимагає значних фізичних зусиль і напруги. Вони працюють в бригаді або індивідуально.

Опанувати професію слюсаря з ремонту колісних транспортних засобів ви можете в нашому ліцеї після закінчення 11 класів. Одночасно з слюсаря з ремонту колісних транспортних засобів ви отримаєте професію водія автотранспортних засобів. 

Авторські права 2023 © Київський професійний будівельний ліцей - КПБЛ. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2013 © Український переклад Joomla! Україна.

Освіта в Україні

Blue joomla theme by Template Joomla