Новини

Майстер-клас орігамі "Паперова вишиванка"

Друк

В Київському професійному будівельному коледжі викладачем математики Людмилою Кочубей проведений майстер-клас орігамі до Всесвітнього дня вишиванки - "Паперова вишиванка".

vush1

Детальніше...

Cемінар "Міцна сім'я"

Друк

1 1

16 травня цього року для здобувачів освіти Київського професійного будівельного коледжу за сприяння Служби у справах дітей та сім'ї виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) був проведений цікавий і корисний семінар залученою спеціалісткою тренеркою Олександрою Скоромною.
Семінар проходив у рамках Програми "Міцна сім'я", метою якої є формування відповідального ставлення молоді до планування сім'ї, репродуктивного здоров'я, поваги до сімейних традицій і майже збігся з Міжнародним днем сім'ї, який відзначали вчора.
Тема семінару - "Готовність до шлюбу. Аналіз очікувань від свого партнера (очима чоловіка і очима жінки)".
Здобувачі освіти набули знань щодо принципів родинних цінностей, гармонійної побудови сімейних стосунків.
Дякуємо пані Олександрі за проведення заходу і чекаємо на нові зустрічі.
Сім'я завжди була і залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, із сім'ї починається життя людини, вона є джерелом любові. А щасливий шлюб - запорука процвітання держави.

1 21 3

Точки зупинки кровотечі.Послідовність надання першої допомоги. Медична аптечка

Друк

3

28 квітня 2023 року - Всесвітній день охорони праці та День охорони праці в Україні.У Київському професійному будівельному ліцеї викладачем охорони праці Людмилою Деркач проведено захід "Точки зупинки кровотечі.Послідовність надання першої допомоги. Медична аптечка".
Життя - найцінніше, що є у людини.
То ж усім працювати без травм і шкоди, бути здоровими і всі правила знати, щоб нещастя непотрібні вам уникати.

Детальніше...

Iнформаційний квест до Чорнобильської трагедії

Друк

1

В Київському професійному будівельному ліцеї викладачем фізики Віталієм Кочубеєм проведений інформаційний квест до Чорнобильської трагедії.

Детальніше...

Чорнобиль - наша біль і пам'ять

Друк

1

В Київському професійному будівельному ліцеї викладачем фізики Віталієм Кочубеєм проведені заходи із здобувачами освіти "Чорнобиль - наша біль і пам'ять".

Детальніше...

Відвідини торговельної мережі МЕТРО з метою набуття навичок

Друк

4

24 квітня 2023 року здобувачі освіти Київського професійного будівельного ліцею групи 27, які навчаються за професією "Касир торговельного залу", разом з майстром виробничого навчання Жанною Марченко відвідали торговельну мережу МЕТРО з метою набуття навичок розміщення та викладки в торговельному залі продовольчих та непродовольчих товарів. Учням детально розповіли про розміщення в торговельному залі різних рекламно-інформаційних засобів, про оформлення стендів та прилавкових вітрин окремих груп товарів, проаналізували правильність розміщення та викладки товарів.

Детальніше...

Конкурс професійної майстерності з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів»

Друк

1

12 квітня 2023 року в Київському професійно будівельному ліцеї пройшов конкурс професійної майстерності з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів».
Участь у конкурсі професійної майстерності – це унікальна можливість проявити свій талант і мистецтво. Змагання – це завжди рух до мрії!

Детальніше...

День працівників ракетно-космічної галузі та Міжнародний день авіації і космонавтики

Друк

 1

В Київському професійному будівельному ліцеї викладачем фізики проведені заходи із здобувачами освіти до Дня космонавтики.

12 квітня в Україні відзначають День працівників ракетно-космічної галузі та Міжнародний день авіації і космонавтики. Свято присвячене першому в історії польоту людини в космос.

Детальніше...

Поетапна кваліфікаційна атестація у групі 27 з професії "Касир(в банку)"

Друк

k

 

22 березня 2023 року у Київському професійному будівельному ліцеї відбулася поетапна кваліфікаційна атестація у групі 27 з професії "Касир(в банку)". Здобувачі освіти виконували тестові завдання на платформі MOODLE та презентували звіти з проходження виробничої практики на підприємствах.

Детальніше...

День Землі - це спеціальний час

Друк

 1

Класним керівником Кочубей Віталієм Миколайовичем із здобувачами освіти 26 групи була проведена виховна година до Дня Землі.

Детальніше...

Eкоквест "Все в наших руках-бережемо рідну Землю"

Друк

1

21 березня у Київському професійному будівельному ліцеї викладач біології і екології Наталія Степюк провела екоквест《Все в наших руках- бережемо рідну Землю》присвячений Всесвітньому дню Землі, який відзначається 20 березня.

Детальніше...

Конкурс професійної майстерності з професії "Касир (в банку)"

Друк

2

З метою підвищення якості професійної підготовки, розвитку творчої активності здобувачок освіти та максимальної реалізації їх знань, вмінь та навичок у Київському професійному будівельному ліцеї майстром виробничого навчання групи 17 Вознюк Наталією Миколаївною був проведений ліцейний конкурс професійної майстерності з професії "Касир (в банку)". Важливою метою було створення умов для підвищення мотивації щодо оволодіння професією.

Детальніше...

Тиждень професійно-теоретичної підготовки з професії "Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів"

Друк

3

Згідно з планом роботи КПБЛ та з метою розвитку інтересу здобувачів освіти до своєї професії, викладачем Анною Лагодою з 13 до 17 березня у КПБЛ був проведений тиждень професійно-теоретичної підготовки з професії "Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів".

 

Детальніше...

Cвяткування Дня числа Пі

Друк

w

14 березня 2023 року викладач математики КПБЛ Людмила Кочубей із здобувачами освіти 17 групи долучилися до святкування Дня числа Пі. Викладач намагалася поглибити знання учнів з математики, сприяла розвитку пізнавальної активності, творчих здібностей, формувала основи науково - інформаційної культури, розширювала пізнавальний досвід, розвивала математичне і логічне мислення, кмітливість, спостережливість, сприяла фомуванню стійкого інтересу здобувачів освіти до математики.

Детальніше...

Шевченко – геній українського народу

Друк

 

1

У рамках проведення у ліцеї заходів до вшанування великого Кобзаря, класним керівником групи 17 Вознюк Наталією Миколаївною була проведена виховна година «Шевченко – геній українського народу». Здобувачі освіти, які навчаються за професією "Касир (в банку), адміністратор", ще раз перегорнули сторінки життя і багатогранної творчості Кобзаря, взяли участь у літературній вікторині.

Детальніше...

Тиждень іноземних мов 2023

Друк

english2023

З 20 до 24 лютого у КПБЛ був проведений тиждень іноземних мов
Згідно з планом роботи КПБЛ та з метою розвитку інтересу здобувачів освіти до вивчення іноземних мов, з 20 по 24 лютого 2023 року в навчальному закладі було проведено тиждень іноземних мов.
Проведення Тижня іноземних мов розраховане на різні категорії здобувачів освіти з урахуванням їх вікових особливостей, набутих знань та інтересів. Використання різноманітних форм роботи повинне допомогти здобувачам освіти розширити та збагатити свої знання, сприяти умінню застосовувати їх на практиці, формувати інтерес до подальшого вивчення іноземних мов.

Проведення предметного тижня є ефективним засобом підвищення пізнавального інтересу до вивчення іноземних мов, стимулювання творчої активності здобувачів освіти. Проведення Тижня іноземних мов – це не стільки розваги для здобувачів освіти , скільки одна з форм організації навчання, засіб виховання, шлях до порозуміння із здобувачами освіти.
Були проведені наступні заходи:
Конкурс на краще читання віршів англійською мовою.
Міні-вистава на тему «Іноземні мови у наших професіях».
Лекція «Цікаві факти про англомовні країни»
Конкурс на кращий твір англійською мовою.
Конкурс на краще виконання пісні іноземною мовою Заходи : конкурс на кращий твір англійською мовою та конкурс на краще виконання пісні іноземною мовою 23 і 24 лютого були проведені дистанційно.
У заходах в рамках проведення тижня іноземних мов брали активну участь такі здобувачі освіти :
Шубарт Архип (гр.12)
Литвин Сергій, Юськов Максим (гр.16)
Неділько Діана, Максакова Поліна, Пірнач Аліна, Захарченко Христина (гр.17)
Пилюшенко Дмитро, Шабронов Андрій, Копейко Нікіта (гр.18)
Лихно Діана, Смирнова Дар’я, Муха Євгенія, Галушко Аліна, (гр.37)

Більше статей...

 1. ДКА в групі ТУ-5 "Електрогазозварник, рихтувальник кузовів"
 2. Разом до безпечного Інтернету 2023
 3. Історія - пам'ять минулого
 4. Відкритий урок виробничого навчання: «Засвоєння прийомів відкриття поточних рахунків у національній валюті для юридичної особи»
 5. Відкритий урок з математики на тему: «Застосування визначеного інтеграла у геометрії та фізиці»
 6. Щосереди у групі 22 з професії «Електрогазозварник», кваліфікація 3 розряд проходять...
 7. Відкритий урок виробничого навчання за темою:"Засвоєння прийомів установлення курсу гривні до іноземної валюти"
 8. Урок фізичного виховання
 9. до Міжнародного дня толерантності
 10. Поетапна кваліфікаційна атестація у групі 26 з професії "Маляр" 3, 4 розряду
 11. Всеукраїнський радіодиктант
 12. Смілива гривня
 13. Тримаємо волонтерський фронт
 14. З днем Українського козацтва вітає група 36
 15. Нас не зламати. 10.10.2022
Авторські права 2023 © Київський професійний будівельний ліцей - КПБЛ. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2013 © Український переклад Joomla! Україна.

Освіта в Україні

Blue joomla theme by Template Joomla