Cвяткування Дня числа Пі

Друк

14 березня 2023 року викладач математики КПБЛ Людмила Кочубей із здобувачами освіти 17 групи долучилися до святкування Дня числа Пі. Викладач намагалася поглибити знання учнів з математики, сприяла розвитку пізнавальної активності, творчих здібностей, формувала основи науково - інформаційної культури, розширювала пізнавальний досвід, розвивала математичне і логічне мислення, кмітливість, спостережливість, сприяла фомуванню стійкого інтересу здобувачів освіти до математики.
14 березня у світі щорічно відзначається одне з самих незвичайних свят - Міжнародний день числа «Пі». З цим числом ми стикаємося вже в молодших класах школи, коли починаємо вивчати коло. Число «Пі» - це математична константа, яка виражає відношення довжини кола до довжини її діаметру. В цифровому вираженні "Пі" починається як 3,141592... і має нескінченну математичну тривалість.
Вперше День числа «Пі» відзначили в 1988 році в науково-популярному музеї Експлораторіум в Сан-Франциско. Придумав це свято роком раніше фізик з Ларрі Шоу.
Дату 14 березня він вибрав не випадково, адже у загальновідомому числі «Пі» цифри вказують на 3 (третій місяць в році), і 14 число березня. Фізик зробив все можливе, щоб святкові події в честь цього числа були настільки ж яскравими і значущими, як і інші свята.

w

e

q

Авторські права 2023 © Київський професійний будівельний ліцей - КПБЛ. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2013 © Український переклад Joomla! Україна.

Освіта в Україні

Blue joomla theme by Template Joomla