Новини

Скажи «Ні!» насильству в сім'ї .

Друк

Учні Київського професійного будівельного ліцею в рамках Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" долучилися до флешмобу "Ми будуємо свої майбутнє без насильства". Метою якого, є донесення до суспільства, що сучасна молодь не живе стереотипами, вона обізнана о не залишиться один на один з будь-якими проявами насильства. #Ми_проти_насильства_КиївськийМіськийЦентрРоботиЗЖінками

День Гідності та Свободи

Друк

1574279783 2627 листопада 2019 року у Київському професійному будівельному ліцеї пройшов день Пам’яті Революції Гідності... 

Детальніше...

Профорієнтаційний форум "PROFI360"

Друк

профорієнтаційний форум12 листопада, наші ліцеїсти прийняли участь в профорієнтаційному форумі «PROFI 360», за підтримки Державного та Київського міського центрів зайнятості. 

Детальніше...

Військово-патріотичні змагання

Друк

1Київський професійний будівельний ліцей 16,17 жовтня 2019 року прийняв участь у військово-патріотичних змаганнях в рамках військово-патріотичної гри «Патріот - 2019»

Детальніше...

Екскурсія учнів КПБЛ до 169 Навчального центру "Десна"

Друк

Десна2

Екскурсія учнів КПБЛ в рамках військово-патріотичного виховання...

Детальніше...

Навчання з питань запобігання і протидії злочинності та корупції

Друк

Зап1Сьогодні у Київському професійному будівельному ліцеї, було проведено навчання з питань запобігання і протидії злочинності та корупції.

Детальніше...

Толока на алеї Героїв Небесної Сотні

Друк

ТолокаСьогодні учні Київського професійного будівельного ліцею долучилися до толоки на алеї Героїв Небесної Сотні...

Детальніше...

Свято друзів

Друк

69470204 668487897003962 304567658651582464 oДорогі друзі! Вітаємо всіх учнів, батьків та працівників освіти з початком нового навчального року!

Детальніше...

День української писемності та мови

Друк

Вітаємо вас із Днем української писемності та мови. Це свято є даниною одному з найцінніших надбань, яке залишено нам нашими предками. Саме мова є душею нації, її генетичним кодом, адже у її глибинах народилося культурне надбання, яким може пишатися наш народ. Бажаємо вам берегти українську мову, виплекану нашими пращурами, адже вона створює індивідуальне обличчя країни і нації.

 

День Захисника України

Друк

В Київському професійному будівельному ліцеї було проведено захід до Дня Захисника України з метою вшанування мужності, бойового подвигу та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України. Також проведено роботу з ліцеїстами з метою сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві, посилення суспільної уваги та турботи про захисників рідної землі.

 

Міська методична секція заступників директорів з навчальної роботи

Друк

Міська методична секція заступників директорів з НРНа базі Київського професійного будівельного ліцею 19 вересня 2019 року відбулася міська методична секця заступників директорів з навчальної роботи закладів професійної (професійно-технічної) освіти м. Києва «Концептуальні засади «Нової української школи»: ключові компетентності та ціннісні орієнтири».

Детальніше...

День Знань

Друк

Першого вересня відбулася святкова лінійка до дня знань в Київському професійному будівельному ліцеї, вітаємо всіх зі святом, бажаємо успіхів та високих досягнень в новому навчальному році.

 

Загальні батьківські збори

Друк

1 вересня 2019 р. об 11:00 год. у приміщені актової зали відбудуться загальні збори батьків учнів, які вступили на навчання до ліцею у 2019 р. 

Явка батьків обов'язкова.

Після батьківських зборів відбудеться поселення учнів до гуртожитку ліцею.

Адміністрація

Засідання мандатної комісії.

Друк

20-21 серпня 2019 року о 10-й годині в приміщенні  актової зали ліцею відбудеться засідання мандатної комісії щодо зарахування учнів на навчання за професіями  "Опоряджувальник будівельний", "Електрогазозварник, рихтувальник кузовів", "Касир в банку, касир торговельного залу, адміністратор". Явка батьків учнів,  що вступають за вказаними професіями обов'язкова. 

Засідання мандатної комісії

Друк

15 серпня 2019 року о 10-й годині відбудеться засідання мандатної комісії щодо зарахування учнів на навчання за професіями  "Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, рихтувальник кузовів" на базі 9 та 11 класів, та за професіює "Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів" на базі 8 класів. Явка батьків обов'язкова учнів,  що вступають за вказаними професіями обов'язкова. 

Більше статей...

 1. Онлайн тестування
 2. День матері
 3. День пам'яті та примирення
 4. Дзвони Чорнобилю
 5. Профорієнтація від військових в КПБЛ
 6. Екскурсія учнів СЗШ №280 до "Заводу пожежно-рятувальної техніки Tital"
 7. Виїзне заняття слухачів курсів підвищення кваліфікації керівних кадрів закладів професійної (професійно-технічної) освіти
 8. Екскурсія учнів шкіл до "Приватбанку"
 9. Міська методична секція заступників директорів з навчально-виховної роботи
 10. Міська методична секція викладачів іноземної мови
 11. Результати вибору оригінал-макетів підручників для 11 класу в Київському професійному будівельному ліцеї
 12. Відкрита виховна година «Історія будівництва»
 13. Концерт з нагоди Міжнародного жіночого дня
 14. Вітаємо!
 15. Державна кваліфікаційна атестація у групах №ТУ -2 з професії «Опоряджувальник будівельний» та № ТУ-5 « Електрогазозварник, рихтувальник кузовів»
Авторські права 2019 © Київський професійний будівельний ліцей - КПБЛ. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2013 © Український переклад Joomla! Україна.

http://sniatkvartiry.com Образование в Украине

Уроки вождения для начинающих

Blue joomla theme by Template Joomla